BLANKA SOBCZAK

O mnie

Nazywam się Blanka i jestem tarocistką. Stawiam karty osobom na rozstaju życiowych dróg, szukających odpowiedzi na temat ich miłości oraz drogowskazu na przyszłość. Swoje zdolności ezoteryczne odkryłam w sobie mając kilkanaście lat i od tamtego czasu jest to całe moje życie. Zawsze staram się pokierować na odpowiednią drogę, jednak ostateczna decyzja pozostaje zawsze po stronie rozmówcy.

Moja specjalność

Mam bogate doświadczenie zdobyte podczas wielu lat doświadczeń i pracy z ludźmi. Jestem specjalistą od spraw miłości, finansów i zdrady. Dowiem się dla Ciebie, co czuje Twój partner i dokąd zmierza wasz związek. Zdrada wyjdzie w kartach i nie ukryje się przede mną. Także Twoja finansowa przyszłość leży w zasięgu ręki. Zachęcam do kontaktu. Każdy człowiek jest tak samo ważny.

Artykuły

  • Lista sekretów, ktore pomogą zamanifestować pragnienia
    Dużo ludzi nie wie, że prosto mogą stworzyć dla siebie życie jak ze snu. Zmagają się latami tracąc czas na wiele różnych technik.
  • Między Niebem a Ziemią
    Trzymaj się jasności, która jest wewnątrz twojej Duszy, a wszystko zostanie wybaczone i uleczone.
  • Przypomnij sobie kim jesteś
    Jesteśmy na tym świecie z intencją by dowiedzieć się na nowo o tym kim jesteśmy, o naszej sile i talentach. Otwórz na to oczy.