STEFANIA GÓRSKA

O mnie

Astrologia to dla mnie droga życiowa i uważam, że każdy doceni informacje, które zgłębiam w tym temacie. Znaczna większość ludzi na codzień odczuwa wpływ astrologii na swoje życie, a mało kto to zauważa lub ma odwagę się do tego przyznać. Świat przepełniony jest tymi informacjami i po prostu jestem osobą, która to dostrzega i chce przekazać wszystkim zainteresowanym.

Moja specjalność

Zajmuję się jasnowidzeniem, astrologią i horoskopami. W moim wieloletnim doświadczeniu spotkałam się z różnymi przypadkami osób, które się ze mną kontaktowały. Moim zdaniem każdy problem jest inny, ponieważ nikt nie jest identyczny i niepowtarzalny. Jeżeli coś Cię trapi i nie masz nikogo by prosić o poradę lub jeśli masz pytania, na które wydawałoby się, że nie ma odpowiedzi, to zapraszam do mnie.

Artykuły

  • Trwaj zawsze po jasnej stronie swojego serca
    Umysł z porównaniu z sercem jest ograniczony, tylko serce może dać Ci wgląd w to co prawdziwe w danej sytuacji.
  • Jak ugruntować się w głębokiej wierze
    Jednym ze sposobów na zanurzenie się w wierze jest jest spowolnienie swojego życia. Spaceruj wolniej, jedz wolniej i więcej kontempluj.
  • Odkrywając cel Duszy
    Stwórca nie ukrywa się z tym co ma dla Ciebie w kwestii Twojej roli i celu na ziemi, daj mu tylko do siebie przemówić przez duszę.