Instalacje elektryczne w Twoim domu

Nie jest zaskakującym fakt, iż wszelkiego rodzaju montaż, demontaż bądź wykończenia domów pod względem elektryki wymagają jednocześnie specjalistycznej wiedzy ale i doświadczenia oraz praktyki ze strony elektryków. Dlatego też nasz Firma (VoltTech – Elektryk Legionowo) oferuje dla wszystkich swoich klientów profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych itp. Wobec tego dobrze jest zapoznać się z ofertą usług z zakresu elektryki, oraz przekonać się jak wiele korzyści płynie z zatrudnienia profesjonalistów w swojej dziedzinie. Popsucie się instalacji elektrycznej czy też konieczność zamontowania w domu zupełnie nowej instalacji  może przydarzyć się każdemu, dlatego warto mieć dobry i sprawdzony kontakt do Firmy elektrycznej, która w prosty i szybki sposób pomoże uporać się z danym problemem.

Z jakiego rodzaju usług elektrycznych można skorzystać?

W ramach prowadzonej przez nas działalności można skorzystać z usług takich jak:

 • Nowe instalacje elektryczne i przyłącza elektryczne – montaż tych instalacji obejmuje m.ni montaż skrzynki elektrycznej pod- lub nadtynkowej, montaż zabezpieczeń przepięciowych, rozprowadzenie przewodów do gniazd oraz punktów przepięciowych itp.;
 • Rozprowadzenie przewodów pod TV bądź też Internet;
 • Wykonanie otworów zaadaptowanych pod puszki elektryczne;
 • Montaż osprzętu elektrycznego – gniazda elektryczne, telewizyjne, internetowe
 • Montaż żyrandoli bądź kinkietów
 • Montaż oświetlenia zewnętrznego budynku, ogrodu lub całej posesji.

Dodatkowo w ramach prowadzonych przez nas usług jesteśmy  w stanie zaoferować sporządzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej założenie licznika, czy też wykonanie wykopów pod kabel zasilający.

Co więcej, dzięki skorzystaniu  z usług naszej Firmy elektrycznej możecie Państwo również liczyć na szeroko rozumiany serwis naprawczy. Zakres usług elektrycznych jaki on obejmuje dotyczy się takich kwestii, jak:

 • Naprawa awarii oraz usterek elektrycznych
 • Montaż oświetlenia LED
 • Naprawa lub bezpieczne usunięcie nadpalonych i niedziałających gniazdek elektrycznych
 • Wymiana takich urządzeń jak skrzynka elektryczna, słuchawka domofonowa lub kabli
 • Montaż płyty indukcyjnej, piekarnika oraz wszelkiego innego sprzętu AGD i RTV.
 • Wymiana niesprawnego transformatora do oświetlenia.

Usługi naszej Firmy są prowadzone na terenie Legionowo oraz w podwarszawskich Łomiankach. Na całym obszarze działania naszej Firmy jesteśmy  w stanie zapewnić Państwu obsługę 24 godziny na dobę przez 7 dni  w tygodniu, dzięki czemu mogą Państwo czuć się pewnie kontaktując się z nami bez względu na porę dnia. Nasi elektrycy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, dzięki czemu są w stanie zapewnić Państwu niezbędną pomoc nawet w potencjalnie najbardziej skomplikowanej sytuacji dotyczącej instalacji elektrycznej, bądź też jej wymiany. Możemy również zapewnić, że wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne są montowane i wymieniane zgodnie z przepisami oraz normami jakie aktualnie obowiązują w prawie budowlanym. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, iż wykonana instalacja elektryczna lub naprawa została przeprowadzona zgodnie ze standardami oraz najbardziej aktualnymi wytycznymi. Wszystko to sprawia, iż po skontaktowaniu się z nami poprzez formularz na stronie internetowej czy też dzwoniąc pod numer telefonu na niej obecny wszelkiego rodzaju prace elektryczne zostaną wykonane przez naszą Firmę szybko, efektywnie oraz pod czujnym okiem specjalistów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi usługami napraw elektrycznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: VoltTech.