Jaki Auto Serwis wybrać na Warszawskim Ursynowie?

Na polskich drogach poruszają się setki tysięcy samochodów każdego dnia. Zakłada się, że na jedną rodzinę przypadają w naszym kraju 2 samochody osobowe. Niestety średnia wieku aut w porównaniu ze średnią europejską nie wypada zbyt dobrze. W 2020 roku średni wiek auto zarejestrowanych w Polsce wynosił bowiem około 15 lat. O ile nowe samochody są zazwyczaj bezawaryjne i posiadają gwarancję przez określony okres czasu, to auta starsze wymagają bardzo często interwencji ze strony mechaników. Wszystkie części mechaniczne zużywają się, co może prowadzić do awarii. Konieczna jest również odpowiednia dbałość o ogumienie, które może mieć bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo podczas jazdy.

Każdy właściciel samochodu prędzej czy później będzie zmuszony do poszukiwania serwisu. Należy w tym miejscy podkreślić, aby nie kierować się jedynie niską ceną usług. Wraz z niską ceną w parze może iść bowiem brak doświadczenia. Najważniejszym kryterium wyboru mechanika samochodowego powinno być jego doświadczenie i bardzo dobre opinie. Wówczas będziemy mieli pewność, że usługa zostanie wykonana prawidłowo i na czas.

Serwis samochodowy Warszawa Ursynów

Serwis samochodowy działający w Warszawskiej dzielnicy Ursynów może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w serwisowaniu aut wszystkich marek. Co bardzo istotne, patrzy mocno w przyszłość i zajmuje się również samochodami hybrydowymi. Jest to ogromny plus, ponieważ mało serwisów działających w Warszawie może pochwalić się znajomością aut hybrydowych i możliwością przeprowadzania w nich napraw mechanicznych. Szeroka oferta sprawia, że w jednym miejscu możemy pozbyć się wszystkich usterek trapiących nasze auto.

mechanika pojazdowa Ursynów

Mechanika pojazdowa

Serwis zajmuje się przede wszystkim szeroko pojętą mechaniką samochodową. W jej zakres wchodzą między innymi wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych, wymiana filtrów, wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła, wymiana tarcz i klocków samochodowych, wymiana sprężyn i amortyzatorów, naprawy w obrębie zawieszenia, naprawy układu kierowniczego, wymiana i serwis układu wydechowego, a także naprawy silnika. Co bardzo ważne, podczas diagnostyki serwis korzysta z nowoczesnych komputerów, które pozwalają bardzo szybko zlokalizować uszkodzone części i dokonać koniecznych napraw. Jest to bardzo duża oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ wymieniona zostaje konkretna, wadliwa część. Interesuje Ciebie mechanika pojazdowa Ursynów? Zapraszamy.

Wymiana opon

Niezwykle ważna w naszym klimacie jest dbałość o stan ogumienia w samochodzie. Zmienne warunki drogowe latem i zimą wymuszają na kierowcach wymianę opon z letnich na zimowe. Serwis samochodowych w Ursynowie oferuje wymianę opon wraz z wyważeniem kół na nowoczesnym sprzęcie. W ofercie znajduje się również obsługa samochodów posiadających czujniki ciśnienia powietrza w kołach.

Geometra zawieszenia

Po każdej naprawie zawieszenia lub układu kierowniczego, powinno wykonać się kontrole geometrii oraz wprowadzić konieczne korekty. Jest to niezbędne do bezpiecznego poruszania się po drogach. Źle ustawiona geometria zawieszenia będzie miała również negatywny wpływ na podzespoły i części mechaniczne, wchodzące w skład zawieszenia. Co bardzo istotne, serwis samochodowy Warszawa Ursynów oferuje nie tylko kontrolę, ale również ustawienie geometrii, przy użyciu nowoczesnego sprzętu komputerowego.

geometria zawieszenia Ursynów

Serwis klimatyzacji

Ciężko wyobrazić sobie jazdę latem w warszawskich korkach bez sprawnej klimatyzacji. Każdego roku powinno przeprowadzić się serwis klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego i odgrzybieniem systemu. Konieczna jest również kontrola ilości czynnika w układzie. Sprawna klimatyzacja w upalne dni jest konieczna do utrzymania skupienia kierowcy i podróżowania w sprzyjających warunkach. Serwis w Ursynowie bardzo chętnie wykona czynności serwisowe w układzie klimatyzacji i pomoże usunąć wszelkie problemy z nim związane.

Szukacie sprawdzonego i profesjonalnego auto serwisu na Ursynowie? Zapraszamy do:
Loma Auto Serwis.