Montaż Anten Satelitarnych i Serwis Antenowy

Montaż anteny satelitarnej wymaga kilku niezbędnych narzędzi, ale również cierpliwości i pomocy drugiej osoby. Znacznie ułatwia to proces montażu i skraca jego czas realizacji. Nie ma nic bardziej irytującego od zanikającego sygnału akurat wtedy, gdy chcemy obejrzeć swój ulubiony serial albo mecz transmitowany na żywo! Nie każdy jednak posiada tyle cierpliwości i nie każdy ma niezbędne narzędzia do prawidłowego montażu anteny satelitarnej.

Co zrobić w takiej sytuacji, jaki serwis antenowy wybrać?

Zaufać profesjonalistom! Żona suszy Ci głowę, żebyś ustawił antenę, bo akurat leci jej ulubiona telenowela? Mąż denerwuje się, bo nie może obejrzeć meczu piłki nożnej przez słaby sygnał? Zadzwoń po nas! Oferujemy kompleksowy montaż anten satelitarnych oraz serwis antenowy w Warszawie. Zrobimy wszystko od A do Z. Ty musisz tylko zlecić to nam, a my zajmiemy się resztą. Czekamy na kontakt !

serwis antenowy Warszawy

Dlaczego warto zaufać profesjonalistom i nie robić tego na własną rękę?

Wszystkie Panie zgodzą się chyba, że mężowie w większości to takie typy „Zrobię to sam, po co płacić?!” Oczywiście, można i doceniamy takich śmiałków, jednak nie będzie wtedy absolutnej pewności jak przy naszych usługach, że sygnał nie zaniknie znów po godzinie z powodu lekkiego wiaterku.

Mamy doświadczenie w montażu anten satelitarnych i wiemy doskonale, jak ustawić antenę, aby sygnał był mocny i stabilny. Posiadamy niezbędny sprzęt i wszelkie narzędzia do tego, aby powołać do długiego życia Twoją antenę satelitarną. Dzięki dużej wiedzy na ten temat montaż zajmuje nam niesłychanie mało czasu, dzięki czemu nawet nie zauważysz, że w ogóle u Ciebie byliśmy! Ponadto wiemy doskonale, że antena wcale nie musi być umieszczona na najwyższym punkcie budynku, by złapała dobry sygnał. Musi to być dobrze dostępne miejsce w razie potrzeby wymiany na przykład konwertera.

Za pomocą profesjonalnych urządzeń szybko i sprawnie wyznaczamy najbardziej korzystne miejsce dla Twojej anteny. Tak, aby żona mogła oglądać swój ulubiony serial, a mąż mógł emocjonować się meczem bez żadnych zakłóceń.

anteny satelitarne

Jak przebiega profesjonalny montaż anteny satelitarnej?

  • Montujemy antenę na elewacji, balkonie lub dachu budynku. Następnie używając cyfrowego miernika szukamy najbardziej optymalnego kąta ustawienia konwertera;
  • Następnie rozprowadzamy okablowanie, dzięki któremu sygnał dotrze do Twojego telewizora. Używamy kabli, które posiadają wzmocnioną strukturę, a ich powłoka wykonana jest z trwałego polietylenu;
  • Wszelkie łączenia zaciskamy w specjalnej prasie tak, aby całe okablowanie było odporne na warunki atmosferyczne;
  • Zostaje już tylko dostroić tuner satelitarny do telewizora według wskazówek klienta.

W ofercie mamy również instalację typu mulitroom, czyli jesteśmy w stanie poprowadzić sygnał za pomocą kabli do dwóch lub więcej telewizorów w domu. Dbamy przy tym, aby każdy z nich miał sygnał wysokiej jakości, pozbawiony wszelkich zakłóceń.

Po całej operacji upewniamy się raz jeszcze czy antena została przymocowana solidnie do elewacji, balkonu lub dachu i na tym kończymy swoją pracę. Wtedy Ty cieszysz się sygnałem najwyższej jakości i gwarancją, że tak szybko kolejny raz nie będziesz potrzebować naszej pomocy.

Wiadomo, że większość z nas woli zrobić coś sama, by niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy, jednak by oszczędzić sobie nerwów i stresu, niektóre rzeczy należy zlecić profesjonalistom w swoim fachu. Dlatego właśnie oferujemy kompleksowe usługi montażu anten satelitarnych, aby nasz klient mógł w pełni wykorzystywać możliwości telewizji, za którą płaci. Zleć to nam – jesteśmy absolutnie przekonani, że to będą najlepiej zainwestowane pieniądze! Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my zajmiemy się resztą.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Unimar (serwis antenowy) – Montaż Anten Satelitarnych