Wsparcie w najtrudniejszych chwilach w życiu

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić bólu, który odczuwamy po stracie bliskiej osoby. Żadne gotowe, grzecznościowe formułki nie przyniosą ukojenia ani nie wypełnią pustki po zmarłym. Najważniejsze jest jednak zapewnić bliskiemu zmarłemu godny pochówek oraz pożegnać go w atmosferze intymności i miłości. Zaufaj osobom, które znają się na tym najlepiej.

Empatia i zrozumienie – tego potrzebujesz

Odejście bliskiej osoby zawsze związane jest z ogromnym bólem, uczuciem pustki, żalem oraz tęsknotą. Sposób przeżywania i wyrażania żałoby jest bardzo indywidualną sprawą, ważne jest jednak żeby w tym momencie otaczać się osobami, które cechuje wysoka empatia oraz potrafią zrozumieć targające Tobą emocje. Tym bardziej, że przed Tobą wiele spraw do załatwienia, jak choćby konieczność pochówku i pożegnania zmarłego. Są to sprawy, które są bardzo trudne, dlatego warto zwrócić się z ich organizacją do Zakładu Pogrzebowego, który posiada odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz możliwości, a nade wszystko jego pracowników cechuje wysoka kultura osobista, wyczucie oraz zrozumienie. Nasz zakład pogrzebowy Wawer znajdziesz oczywiście w jednej z dzielnic warszawy, tzn. Wawrze (Anin, Rembertów), a zatrudnione w nim osoby posiadają odpowiednie kompetencję i wiedzę z zakresu psychologii, tak żeby pomóc przetrwać Tobie i Twojej rodzinie ten najtrudniejszy moment w życiu.

zakład pogrzebowy Wawer

 

Usługi na najwyższym poziomie

Szukając Zakładu Pogrzebowego należy zwrócić uwagę na jego doświadczenie i renomę oraz opinie innych osób. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że wszystko zostanie zorganizowane na najwyższym poziomie. Nie musisz być bowiem obeznany z tematyką pogrzebową, to na wybranym Zakładzie spoczywają wszelkie kwestie związane z pochówkiem, każda sprawa powinna być przy tym dokładnie wytłumaczona oraz przedstawione najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie. Usługi pogrzebowe, to dość szerokie pojęcie, które zawiera w sobie m.in. transport zwłok, wybór trumny lub urny oraz wszelkich niezbędnych elementów pogrzebowych, przygotowanie zwłok do pochówku czy też zamówienie kwiatów i wieńców oraz ostateczny pochówek zmarłego. Pracownicy naszego Zakłady podchodzą tak samo poważnie do każdego etapu organizacji pogrzebu oraz dokładają wszelkich starań, żeby całość odbyła się zgodnie z życzeniem rodziny zmarłego. Najważniejsze jest dla nas, żeby zdjąć Ci z barków całość ciężaru związanego z pochówkiem oraz ofiarować niezbędne wsparcie tak, żebyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze – pożegnaniu bliskiej osoby.

zakład pogrzebowy Anin

Kompleksowa organizacja ceremonii

W ofercie naszego Zakładu znajdziesz kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej razem z dodatkowymi usługami. Jeśli zmarła osoba posiadała specjalne życzenia odnośnie ceremonii lub rodzina pragnie uczcić Jego pamięć np. ulubioną piosenką, jesteśmy w stanie spełnić te wymagania. Rozumiemy, że każdy może posiadać inną wizję pochówku, dlatego zawsze dostosowujemy się do woli bliskich zmarłej osoby. Przede wszystkim dysponujemy odpowiednim zapleczem i sprzętem, tak żeby zapewnić doskonałą oprawę oraz komfort wszystkim obecnym. Nowoczesny sprzęt i rozwiązania, a także dogodna lokalizacja są bez wątpienia naszym atutem, podobnie jak przejrzystość wyceny. Nie musisz obawiać się, że cena pogrzebu wyniesie znacznie więcej niż się spodziewaliście. Każdy jest informowany o szczegółowych kosztach, a cena jest zawsze optymalizowana zgodnie z preferencjami rodziny. Oczywiście zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, także związanymi z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Samochody pogrzebowe, którymi dysponujemy są nowe i eleganckie, dzięki czemu całość ceremonii prezentuje się odpowiednio taktownie i z klasą. Pamiętaj, że w tym trudnym momencie możesz liczyć na naszą empatię i zrozumienie. Nie jesteś sam.

Szukasz wsparcia w ciężkich chwilach Twojego życia? Zapraszamy do kontaktu z firmą ABROS – Zakład Pogrzebowy.